Wydruk 3D

Wysokiej jakości Druk 3D prototyp-owanie, oraz modele wzorcowe, wszystko to wykonasz u nas.

Drukowanie 3D, jest procesem przekształcenia danych cyfrowych na fizycznie wykonany model trójwymiarowy. Jest to technologia, która była stosowana już wcześniej do prototyp-owania w dziedzinach takich jak motoryzacja, czy areonautyka.

 

Dzisiaj, dzięki rozwojowi technologii, nasze drukarki umożliwią każdemu tworzenie modeli w najwyższej jakości, bez warstw i w kolorach. W zasadzie nie ma żadnych ograniczeń, czy jest to organika, architektura, czy też mechanika lub inne dzieło kreatywnej wyobraźni z takich dziedzin jak:

 

– Architektura
Za pomocą druku 3D jesteśmy w stanie zrealizować makietę architektoniczną z bardzo dużą szybkością przy niskich kosztach.

 

– Edukacja
Szkoły oraz uczelnie coraz częściej skłaniają się w stronę druku 3D, daje on niezliczone możliwości dla studentów oraz uczniów w realizacji swoich pomysłów.

 

– Modelarstwo, rozrywka
Dzięki drukarkom 3D jesteśmy wstanie zmaterializować w pełnym kolorze bohaterów z twojej gry lub komiksu.

 

– Medycyna
Jeśli chodzi o druk 3D w medycynie, najbardziej oczywistym przykładem może być dentystyka, gdzie za pomocą drukarki 3D możemy stworzyć nowe implanty zębów lub jedyne w swoim rodzaju, spersonalizowane plomby.

 

– Prototyp-owanie
Druk 3D daje możliwości przetestowania produktu na krótko seryjnej produkcji lub jako pojedynczy prototyp. Ilość dostępnych materiałów jest niezliczona.

 

– Przemysł Samochodowy
Przemysł samochodowy działa tak szybko i prężnie że korzystanie z druku 3D staje się normą w wielu Firmach z tej branży.

 

– Przemysł Lotniczy
Podobnie jak w przemyśle samochodowym możliwość szybkiego zmaterializowania projektu w obiekt rzeczywisty jest dużym obniżeniem kosztów oraz strat na czasie.

 

– Sztuka, formy odlewnicze
Zastanawiasz się jak przyśpieszyć proces projektowy? jak zaoszczędzić na formach odlewniczych lub samych odlewach? Druk 3D to produkt dla ciebie.

 

Zortrax M200

Wydruki 3D są oferowane na jednych z najlepszych na świecie drukarkach 3D w kategorii Plug&Play – Zortrax M200. Drukarka M200 została uznana za najlepsze urządzenie serwisu 3DHubs.com. Polski produkt wygrał z 399 innymi urządzeniami z całego świata.


 

Materiały i wykonanie.

Precyzja wydruku sięga 90 mikronów, a obszar roboczy drukarki Zortrax M200 to 20 x 20 x 18.5 cm dzięki czemu objętość wydrukowanego modelu jest nawet o 30% większa, niż w większości drukarek 3D dostępnych na rynku.

Drukarka Zortrax M200 drukuje w 3D w technologii LPD (Layer Plastic Deposition).

Wykorzystywane przez nas filamenty 3D to przede wszystkim Z-ABS, Z-ULTRAT, Z-HIPS, Z-GLASS.